Stojací lampa dřevěná

Když si koupíte pěkné stojací lampa dřevěná, vylepšíte si náladu. Ti z vás, kteří milují styl, by měli zkusit stojací lampa dřevěná. Zpříjemněte si den a kupte si nové stojací lampa dřevěná.

Opviq Stojací lampa AYD V 140 cm žlutá

Opviq Stojací lampa AYD V 140 cm žlutá

Do obchodu

Stojací lampa AYD nadchne všechny milovníky moderního a nadčasového designu. Lampu tvoří tělo z MDF materiálu a PVC stínidlo v módní žluté barvě. Lampa se bude hodit do všech typů interiérů. Specifikace produktu: Materiál: MDF, PVC Typ žárovky: E27 Max 60 W Rozměry: Průměr stínidla: 38 cm Výška stínidla: 25 cm Celková výška: 140 cm Délka kabelu: 200 cm

Dubová stojací lampa Bizzotto Elinor 166 cm

Dubová stojací lampa Bizzotto Elinor 166 cm

Do obchodu

Jemný a elegantní designový kousek od italské značky Bizzotto. Stojací lampa Elinor je vyrobená z dubové přírodní konstrukce, na kterou je nasazené bílé bavlněné stínidlo. V kombinace se zlatě lakovanými kovovými spojovacími prvky vypadá lampa elegantně s nádechem skandinávského stylu. Perfektně zapadne do moderně laděných, světlých interiérů.

Opviq Stojací lampa Timmy IV černá

Opviq Stojací lampa Timmy IV černá

Do obchodu

Stojací lampa Timmy nadchne všechny milovníky moderního a nadčasového designu. Tělo z MDF v černé barvě je doplněno módním černým stínidlem z polypropylenu. Lampa se bude dokonale hodit do všech obývacích pokojů, knihoven, čekáren či kaváren. Tlačítko zapnutí/vypnutí se nachází na kabelu.

ASIR Stojací lampa MACKA černá ořech

ASIR Stojací lampa MACKA černá ořech

Do obchodu

Stojací lampy jsou doplňkové osvětlení na chodby i do pracoven a pokojů.
Dřevěné tělo
Látkový klobouk 24 x 45 cm
Průměr patky: 43 cm
Celková výška: 166 cm
Tlačítko zapnutí/vypnutí na kabelu
Elektrostatická barva sušená v troubě
Typ žárovky: E 27 Max. 60 W Max. napětí: 220-240 V