Sprchové vaničky levně

Tyto sprchové vaničky levně koupíte za super ceny. Tyto moderní sprchové vaničky levně staví na jednoduchosti. U nás můžete každé sprchové vaničky levně nakoupit pohodlně a výhodně.

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 70 cm bílá

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 70 cm bílá

Do obchodu

Sprchový kout nabízí řadu praktických možností, které v koupelně oceníte. Ať už ho volíte z důvodu místa, protože koupelna je malá a vám se hodí praktický sprchový kout. Jestliže se ho snažíte dostat do své koupelny, pak k němu budete potřebovat pár kousků, jedním z nich je sprchová vanička v univerzální bílé barvě. Ta se hodí ke každému sprchovému koutu a do každé jedné koupelny, především do každého designu. Sprchová vanička je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu, přesněji ze sanitárního akrylátu, který si zamilujete právě pro jeho vlastnosti. Skvěle se vypořádá i s každodenním používáním, takže disponuje dlouhodobou životností. Obdélníkový tvar padne do každé koupelny a vanička má také vyztužené dno. Povrchová úprava je tou, která chrání vaničku od drobných oděrek a škrábanců, které se mohou během používání objevovat.

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 110 x 80 cm bílá

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 110 x 80 cm bílá

Do obchodu

Využijte možnosti, které nabízí vaše koupelna. Cítit se v ní dobře a příjemně je důležité. Můžete si z ní vytvořit jedinečnou oázu, která vám poskytne bezpečný prostor po celém namáhavém nebo stresujícím dni v práci nebo doma. Ať už se naložíte do vany nebo si dopřejete příjemnou sprchu, vybavte si svou koupelnu. Sprchová vanička je ideální, pokud renovujete sprchový kout. Neutrální bílá barva se hodí kamkoliv. Sprchová vanička se vyrábí z moderního a velmi kvalitního materiálu – sanitárního akrylátu, který je odolný. Díky tomu nabízí dlouhou životnost. Má vyztužené dno, které je pevné a zlatý sifon najdete v každém balení. Povrchová úprava vaničky pomáhá odolávat drobným oděrkám a škrábancům a také se velmi dobře a příjemně čistí. Má tvar obdélníku a svým tvarem padne do velké, ale i menší koupelny, kde hledíte na každý centimetr.