Rohové regály

Pravidelně doplňujeme všechny rohové regály, abyste vždy měli z čeho vybírat. Letošní rohové regály máme v mnoha variantách. Různé designy rohové regály a provedení nabízíme jen u nás.

Expedo Regál ROI, 73-125x138x24, bílá

Expedo Regál ROI, 73-125x138x24, bílá

Do obchodu

Regál ROI. Je vyroben z kvalitního lamina o síle 22 mm, proti poškození ho chrání hrana ABS. Regál tvoří celkem pět řad otevřených polic. Prostřední tři řady jsou rozděleny na dvě menší police. Regál má posuvnou část a je možné ho vytáhnout až na šířku 125 cm nebo umístit do rohu místnosti. Vybírat můžete ze tří dekorů. Shrnutí: prostorný regál lamino o síle 22 mm hrana ABS 5 řad posuvná část umístění i do rohu 3 dekory na výběr Použité materiály: LTD, PVC

Regál rohový nízký NEJBY GIANNI, dub sonoma

Regál rohový nízký NEJBY GIANNI, dub sonoma

Do obchodu

Kancelářská sestava je dokonale funkčním a prakticky zorganizovaným prostorem, nepostrádajícím ani dostatečně reprezentativní vzhled. Tento systém se skládá z více prvků, ze kterých je možné sestavit kancelář dle vašich představ. Barevné provedení: dub sonoma Materiál: lamino Rozměry: – šířka: 33,5 cm – výška: 115,8 cm – hloubka: 33,5 cm Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.