Prkénka na krájení

Zlevnili jsme vybrané kousky z kategorie prkénka na krájení. Hitem letošní sezónu jsou barevné prkénka na krájení. Skvělé prkénka na krájení za neméně skvělé ceny.

Multifunkční krájecí prkénko JOSEPH JOSEPH Cut&Carve™ Plus, velké/černé

Multifunkční krájecí prkénko JOSEPH JOSEPH Cut&Carve™ Plus, velké/černé

Do obchodu

JOSEPH JOSEPH Cut&Carve™ – dvojstranné multifunkční prkénko. Povrch prkénka se sklonem svádí tekutinu k odtokové hraně. Z jedné strany je prkénko opatřeno protiskluznými jehlanovitými výstupky pro snadnější krájení masa, ze strany druhé je hladké. Nové Cut&Carve Plus je osazeno protiskluznou hranou na okraji prkénka. Design – John Brauer a Joseph Joseph. Velikosti: velké – 37,5×29,5×2,5cm, malé – 29×22,5x2cm. Prkénko je vyrobeno z polypropylenu a je možné jej mýt v myčce. UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:
Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku. I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.) Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení… S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat. Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa, vařených pokrmů a pečiva.

Bílé mramorové servírovací prkénko Kave Home Tahina 30 x 23 cm

Bílé mramorové servírovací prkénko Kave Home Tahina 30 x 23 cm

Do obchodu

Designové servírovací prkénko Kave Home Tahina zaujme na první pohled svým designem. Bílá mramorová deska v kombinaci s černými pruhy vytváří atraktivní kontrast, který jistě ocení každý milovník svěžích moderních interiérů. Servírovací prkénko se perfektně hodí například pro podávání oblíbeného sushi, nebo pravých francouzských sýrů. 
Tip: Doporučujeme omývat ručně.

Bambusové krájecí prkénko Bambum Entako

Bambusové krájecí prkénko Bambum Entako

Do obchodu

Značka Bambum se chopila kuchyňských doplňků po svém a na scénu přichází s takovými kousky, které zaujmou nejen vysokou praktičností. Největší předností je materiál – vše je totiž vyrobeno z odolného bambusu, který je lehký, antibakteriální a navíc i ekologický. Než doroste do plné síly, trvá mu to totiž okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěž, než kácení urostlých stromů.

Dřevěné prkénko s rukojetí pro učitelku Orion, 30 x 14 cm

Dřevěné prkénko s rukojetí pro učitelku Orion, 30 x 14 cm

Do obchodu

Máte tu nejlepší učitelku, která celou třídu motivuje k lepším výkonům a pomáhá rozšiřovat obzory i schopnosti? Každé vyjádření vděku se počítá. Co třeba praktické dřevěné prkénko s milým vzkazem? Při každém krájení ji zahřeje, že na ni myslíte a přes protáhlé obličeje při ohlášení testu si její práce vážíte!

FK Dárkové prkénko s gravírováním – TÁTACHÉF, 30×13,5×1,5cm

FK Dárkové prkénko s gravírováním - TÁTACHÉF, 30x13,5x1,5cm

Do obchodu

Poctivé dřevěné prkénko na krájení s vypalovaným motivem v přírodním provedení. Ideální jako dárek pro Vaší rodinu nebo nejbližší! Gravírování provádíme v České republice. Prkénko je v přírodní podobě, tudíž doporučujeme prkénko ošetřit rostlinným olejem nebo voskem, díky kterého prkénko vydrží co nejdéle.
Prkénko lze také umístit na zeď jako památku, prkénko má otvor v průměru 1 cm
Prkénko nedoporučujeme vkládat do myčky a dlouze namáčet ve vodě. Hrozí jeho prasknutí.

Krájecí prkénko Westmark, 36,5 x 25 cm

Krájecí prkénko Westmark, 36,5 x 25 cm

Do obchodu

Westmark je německá značka s více jak 50letou historií. Jejím středobodem je jediné – zkrátit chvíle strávené v kuchyni tím, že vám nabídne vychytané kuchyňské doplňky, které vám ušetří hromadu práce.