Masivní patrové postele

Kupte si jedinečné a originální masivní patrové postele. Legendární světové značky představují nové masivní patrové postele. Máme je pro vás. Na fantastické masivní patrové postele nedáte dopustit.

Idea Palanda GIGA bílý lak

Idea Palanda GIGA bílý lak

Do obchodu

Provedení:
Palanda děti doslova nadchne a budou se dohadovat, které místo bude to jejich. Za pomoci deky vytvoří útulný domeček a po schodech vylezou na improvizovanou „rozhlednu“.
Palandu v provedení masiv borovice v bíle lakovaném provedení snadno zakomponujete mezi ostatní nábytek v přírodních barvách. Můžete ji využívat jako palandu nebo jako dvě samostatná lůžka.
Palanda je dodávána včetně roštů, ale bez matrací. Doporučený rozměr matrace je 90x200cm o výšce max 15cm. V naší nabídce najdete široký výběr matrací v tomto rozměru.
Nosnost 100 kg/1 lůžko
Zboží je dodáváno v demontu.

Vomaks Patrová postel PP 004 – 1135/SUR2

Vomaks Patrová postel PP 004 - 1135/SUR2

Do obchodu

Rozměry:[š] šířka: dle výběru varianty + 6,5 cm[d] délka: dle výběru varianty + 6,5 cm
   
Úložné prostory jsou vyráběny čela – masiv borovice, korpusy – DTD lamino, při objednání v surovém stavu jsou dodávány celodřevěné. K barevným provedením jsou dodávány bílé korpusy.
 
Počet latí v roštu: 11 ks / lůžko
V případě, že je vyobrazena zábrana je součástí postele. Postel nezahrnuje matrace ani jiné textilní doplňky.
 
Materiál:
masiv borovice 26 mm, bukové kolíky + kovové spoje, DTD lamino, použité barvy – AKRYCOL COLORLAK – na dětský nábytek
  Výběr rozměru matrace:
Rozměr pro matraci = skutečný rozměr matrace. Příklad: Výběr varianty 80 x 180 cm = matrace 80 x 180 cm. V případě zakoupení postele s přistýlkou, patrové postele s přistýlkou: Rozměr pro matraci = vrchní ložné plochy. Příklad: Výběr varianty 80 x 180 cm = matrace 80 x 180 nebo 2x 80 x 180 cm, POZOR, matrace do přistýlky je vždy o 10 cm kratší v délce = 80 x 170 cm.  
Zboží je dodáváno v demontu.

Bílá lakovaná dětská patrová postel Marckeric Kiara 90 x 190 cm

Bílá lakovaná dětská patrová postel Marckeric Kiara 90 x 190 cm

Do obchodu

Dětská patrová postel Kiara od značky Marckeric se skvěle hodí i do menších dětských nebo studentských pokojů. Bíle lakovaná MDF a masivní borovicové dřevo vytváří nádhernou kombinaci, díky které získává postel příjemný a vzdušný vzhled a vaše děti se v ní budou v cítit jako v bavlnce. Vyvýšené okraje bočnic postele přispívají bezpečnosti a stabilitě. Do dřevěného rámu lze usadit dvě matrace o velikosti 90 x 190 cm. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty z řady Kiara a získejte dokonalou souhru nábytku.
Pozn.: Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Expedo Patrová postel FIONA 2 COLOR + úložný prostor + matrace + rošt ZDARMA, 90×200 cm, grafit, blankytná

Expedo Patrová postel FIONA 2 COLOR + úložný prostor + matrace + rošt ZDARMA, 90x200 cm, grafit, blankytná

Do obchodu

Dětská patrová postel FIONA 2. Je vyrobena z masivu borovicového dřeva doplněného o vyměnitelné panely dostupné v různých barvách. Použité panely jsou vyrobeny výhradně z lamina. Všechny hrany postele jsou zaoblené. Postel má velkou, snadno přístupnou zásuvku na kolečkách, která slouží jako úložný prostor. Součástí jsou rošty pod matrace z dřevěných lamel. Shrnutí: dětská patrová postel kombinace masivu a lamina zaoblené hrany úložný prostor pěnové matrace a rošty zdarma Použité materiály: LTD, masiv

Borovicová dětská patrová postel Marckeric Sia 90 x 190 cm

Borovicová dětská patrová postel Marckeric Sia 90 x 190 cm

Do obchodu

Moderní dětská patrová postel Sia od značky Marckeric vás zaujme svým ladným přirozeným designem. Dětskému pokoji dodá čistotu a přírodní nádech díky borovicovému dřevu, ze kterého je vyrobena. Konstrukce je navíc vyrobena v kombinaci se dřevem i lakovaným MDF materiálem, čímž se vám postel Sia zaručuje patřičnou stabilitou a odolností. Díky patru získáte dvě místa pro vaše děti a zároveň ušetříte prostor.
Pozn.: Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.