Lamelový rošt 90×200

Proč kupovat drahé lamelový rošt 90×200, když tady můžete je mít s velkými slevami. Přinášíme ti široký sortiment lamelový rošt 90×200. Každý kousek z řady lamelový rošt 90×200 se pyšní vychytanými detaily a funkčností.

Dre-flex Lamelový rošt Rosa flex 90/200 cm

Dre-flex Lamelový rošt Rosa flex 90/200 cm

Do obchodu

Standardní lamelový rošt nepolohovatelný Pružné lamely z bukového dřeva Nastavení tvrdosti lamel uprostřed roštu (T5) Zpevňující středový popruh Počet lamel – 28 ks Vhodný pro latexové a pěnové matrace Rošt se standardně vyrábí o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší.

Dre-flex Lamelový rošt Argent flex II – 90/200 cm

Dre-flex Lamelový rošt Argent flex II - 90/200 cm

Do obchodu

Lamelový rošt nepolohovací. Pružné lamely jsou vyrobeny z bukového dřeva, rám z březového dřeva. Vzdálenost mezi lamelami je cca 5 cm.  Počet lamel – 16 (53 mm). Vhodný pro latexové a pěnové matrace Rošt se standardně vyrábí o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší.

Ahorn Rošt Extraflex – nosnost až 180 kg 90×200

Ahorn Rošt Extraflex - nosnost až 180 kg 90x200

Do obchodu

Mimořádně odolný rošt s nosností až 180 kg, který je určen nejen pro uživatele s vyšší váhou. Díky speciálním plastovým lamelám se skelnými vlákny FIBERGLASS má rošt jedinečné vlastnosti. Poskytuje vysokou odolnost, výbornou pružnost a udržuje ergonomickou polohu těla. Zdravé spaní podporuje antibakteriální úprava. Speciální lamely se skelnými vlákny zajišťují extrémní odolnost proti zlomení a teplotním změnám. Kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Vysoká pružnost lamel a změkčení v ramenní oblasti zabezpečuje optimální odlehčení a podporu těla v místech, kde je to žádoucí. Lamely se díky ramenní kolébce pod tlakem ramen stlačí hlouběji, rameno se zaboří a páteř zůstává v přirozeném tvaru. Přídavná lišta rovnoměrně podpírá matraci po celé ploše a prodlužuje tak její životnost. Rošt je vhodný pro alergiky.

Rošt Optima maxi Fix, 200x90cm

Rošt Optima maxi Fix, 200x90cm

Do obchodu

Zpevněný pevný lamelový rošt 28 zesílených lamel uložených ve výkyvných pouzdrech Nastavení tuhosti 8 lamel ve středu roštu Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu Výška roštu cca 5 cm Nosnost roštu 150 kg Vhodný pro všechny typy matrací