Koupelnová skříňka se šuplíky

Naše virtuální regály přetékají nápaditými koupelnová skříňka se šuplíky. Chtělo by to trochu jim ulehčit, nemyslíte? Stylové koupelnová skříňka se šuplíky nepodléhají módním vlnám. Náš eshop ti přináší koupelnová skříňka se šuplíky za bezkonkurenční ceny.

Umyvadlová skříňka s umyvadlem ROCA DEBBA 50 cm – šedý antracit

Umyvadlová skříňka s umyvadlem ROCA DEBBA 50 cm - šedý antracit

Do obchodu

Tato sestava se skládá z keramického umyvadla s otvorem na baterii na pravé straně umyvadlové mísy, s přeplňovacím otvorem a s prostorově úsporným syfonem a skříňky pod umyvadlo, kterou lze instalovat na stěnu i na nohy. Umyvadlová skříňka má dva šuplíky s mechanismem pro tiché uzavírání a je k dispozici v barevném provedení šedý antracit. Specifikace produktu: Materiál umyvadla: sanitární keramika Montáž baterie: na umyvadle Barva: šedý antracit

CERSANIT S924-015

CERSANIT S924-015

Do obchodu

Závěsná umyvadlová skříňka CREA 50 se dvěma výsuvnými boxy v šedém matném, vyrobená moderní technologií AQUASAFE /zvýšená odolnost proti vlhkosti/. Skříňka působí elegantním vzhledem díky zapuštění přední části a využití skrytých madel. Zásuvky jsou vybavené pojezdy „HAFELE“ s plným výsuvem a tichým uzavíracím systémem, který zvyšuje komfort používání. Kolekce CREA je dodávaná ve třech standardních barvách. Cena je uvedena bez umyvadla a baterie.
Parametry zboží
Barva šedý dub
Charakter umyvadlová skříňka
Druh závěsná
Hloubka 397 mm
Instalace na stěnu
Materiál dřevotřísková deska
Ovládání výsuvné zásuvky
Šířka 494 mm
Výbava bez umyvadla a baterie
Výška 533 mm

Umyvadlová skříňka s umyvadlem CERSANIT LARA Stela šedá

Umyvadlová skříňka s umyvadlem CERSANIT LARA Stela šedá

Do obchodu

Cersanit sada – Lara Como 50 (skříňka + umyvadlo) je skvělým tipem pro ty, kteří chtějí mít svoji koupelnu v originálním stylu, a zároveň nezruinovat rozpočet. Firma Cersanit je proslulá svými produkty v dostupných cenách. Skříňka v bílé barvě je lakovaná, díky tomu je lehce udržitelná v čistotě. Má mechanismus tichého zavírání „soft close“, elegantní kovové úchytky šuplíků. Sifon a baterie není součástí sady. Rozměry závěsné skříňky: šířka 49,4 cm, výška 46 cm a hloubka 39,7 cm. Sifon a baterie není součástí sady.