Jídelní stoly hranaté

Legendární světové značky představují nové jídelní stoly hranaté. Máme je pro vás. Objednejte si něco hezkého, třeba jídelní stoly hranaté. Nádherné jídelní stoly hranaté změní váš pohled na okolí.

Stima Jídelní stůl Forte rozkládací

Stima Jídelní stůl Forte rozkládací

Do obchodu

Provedení: Tento typ obdélníkového dřevěného jídelního stolu FORTE se zaoblenými rohy nabízíme v rozkládacím provedení. Stolová deska se po rozložení rozšíří o 40 cm.
Stolový plát je lamino o síle 36 mm. Hrana stolové desky je ABS o tloušťce 2 mm. Hranaté nohy jsou vyrobené z masivního buku o velikosti 7×7 cm.
Stůl nelze vyrobit v jiné velikosti.
Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

VASAGLE Jídelní stůl kovové nohy 120 x 75 x 75 cm

VASAGLE Jídelní stůl kovové nohy 120 x 75 x 75 cm

Do obchodu

Shromážděte se kolem tohoto jídelního stolu se svou rodinou a sdílejte novinky dne. Kvalitně vyrobený povrch a ocelový rám z profilu 4 x 4 cm s výztuží příčníku dávají tomuto kuchyňskému stolu nosnost 100 kg.
Nastavitelné nohy a zaoblené rohy zvyšují stabilitu a bezpečnost. Tento jídelní stůl s jedinečnými matnými černými hranatými nohami a rustikální  deskou vnáší do vašeho domova nádech šarmu a modernosti.
? Barva: hnědá, černá? Materiál: dřevo, ocel? Rozměry produktu: 120 x 75 x 75 cm

MEBLINE Stůl KLEO 138×90 dub artisan

MEBLINE Stůl KLEO 138x90 dub artisan

Do obchodu

Rozměry   Výška 75cm   Rozměr desky 138 x 90cm   Tloušťka desky 2,8cm Specifické informace   Barevné provedení Dub Artisan   Barvení nohou Černá   Materiál Deska z lamina   Dýha ABS hrana Dodatečné informace   Záruka 24 měsíců

​​​​​Dan-Form Černý dřevěný jídelní stůl DAN-FORM Bone 220 x 100 cm

​​​​​Dan-Form Černý dřevěný jídelní stůl DAN-FORM Bone 220 x 100 cm

Do obchodu

Nadčasový jídelní stůl Bone značky DAN-FORM bude krásným a designovým prvkem v každé jídelně. Skvěle se hodí do moderních a minimalistických interiérů s přírodními prvky. Kuželová podnož a zkosená hrana desky působí lehce a elegantně. Podnož i deska je vyrobená z dřevěné dýhy. Deska stolu je navíc složena do charismatického vzoru rybí kosti, což celku dodává na atraktivitě. 
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

MEBLINE Stůl WENUS 2XL 80×140/220cm laminat

MEBLINE Stůl WENUS 2XL 80x140/220cm laminat

Do obchodu

Wymiary Výška 76cm Rozměr desky 80 x 140cm Horní rozměr po rozložení 80 x 220cm (vložit 2 x 40cm) Tloušťka desky 3,2cm Tloušťka nohy 6,5 x 6,5cm Specifické informace Materiál Bukové dřevo Konečná úprava Vodou ředitelný lak Dýha ABS hrana Dodatečné informace Záruka 24 měsíců Dostupné barvy*:

Casarredo Jídelní rozkládací stůl BRETONA – bílá

Casarredo Jídelní rozkládací stůl BRETONA – bílá

Do obchodu

Tento stylový moderní jídelní stůl v bílé matné barvě je vyrobená z desky LTD (+ ABS hrany) a obsahuje dekorativní chromové trubky.
Praktičnost stolu spočívá v jeho rozložení podle vašich představ. Takže u něj můžete sedět jen sami dva, nebo hostit celou rodinnou oslavu.
Plocha stolu před rozložením je 90×115 cm, plocha po rozložení 90×188 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Tip: Pořiďte si ke stolu i jídelní židle z naší nabídky.