Bukový jídelní stůl

Překvapte své přátele. Originální bukový jídelní stůl na ně udělají dojem. Náš bohatý sortiment bukový jídelní stůl obsahuje mnoho tutovek. Pořiďte si několikero kousků ze sekce bukový jídelní stůl.

Stima Jídelní stůl Forte rozkládací

Stima Jídelní stůl Forte rozkládací

Do obchodu

Provedení: Tento typ obdélníkového dřevěného jídelního stolu FORTE se zaoblenými rohy nabízíme v rozkládacím provedení. Stolová deska se po rozložení rozšíří o 40 cm.
Stolový plát je lamino o síle 36 mm. Hrana stolové desky je ABS o tloušťce 2 mm. Hranaté nohy jsou vyrobené z masivního buku o velikosti 7×7 cm.
Stůl nelze vyrobit v jiné velikosti.
Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

Jídelní kulatý rozkládací stůl RUBEN –⁠ 102x102x73 (+40) dřevo, bílá/dub medový

Jídelní kulatý rozkládací stůl RUBEN –⁠ 102x102x73 (+40) dřevo, bílá/dub medový

Do obchodu

Stůl RUBEN je skandinávský model, který osloví milovníky vysoce funkčních a moderních řešení. Kulatý stůl je vyroben z dýhované MDF desky v bílém dekoru, přičemž stabilní podnož je z masivního bukového dřeva v odstínu medový dub. Materiály použité při výrobě zaručují nadprůměrnou životnost nábytku a také jeho spolehlivost.
Rozkládací stůl nabízí prostornou stolní desku, díky čemuž je ideálním modelem i do malé kuchyně nebo obývacího pokoje – lze jej kdykoli rozložit pro usazení pozvaných hostů a lze jej složit při každodenním používání. Tlumený styl modelu RUBEN vám umožní vnést do interiéru jedinečnou atmosféru napomáhající relaxaci. Rozkládací stůl RUBEN lze přizpůsobit individuálním potřebám a požadavkům. Rozměry:
– délka 102 cm
– délka po rozložení 142 cm
– šířka 102 cm
– výška 73 cm
– horní tloušťka 18 mm Materiál:
– dýhovaná MDF
– masivní bukové dřevo

MEBLINE Stůl WENUS 2XL 80×140/220cm laminat

MEBLINE Stůl WENUS 2XL 80x140/220cm laminat

Do obchodu

Wymiary Výška 76cm Rozměr desky 80 x 140cm Horní rozměr po rozložení 80 x 220cm (vložit 2 x 40cm) Tloušťka desky 3,2cm Tloušťka nohy 6,5 x 6,5cm Specifické informace Materiál Bukové dřevo Konečná úprava Vodou ředitelný lak Dýha ABS hrana Dodatečné informace Záruka 24 měsíců Dostupné barvy*: