Bavlněné a lněné ubrusy

Stačí pouhé bavlněné a lněné ubrusy a vaše obliba vzroste. Pravidelně doplňujeme všechny bavlněné a lněné ubrusy, abyste vždy měli z čeho vybírat. Nabízíme takové bavlněné a lněné ubrusy, které ctí styl vždy a všude.

Žakárový ubrus GREY oválný více rozměrů bílá/šedá MyBestHome Rozměr: 130×180 cm

Žakárový ubrus GREY oválný více rozměrů bílá/šedá MyBestHome Rozměr: 130x180 cm

Do obchodu

Kvalitní ubrus je stylovým a estetickým doplňkem každého stolu. Ubrusy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů od bavlny až po polyester. Ubrusy jsou příjemné na dotek, mají povrchovou úpravu, jejich předností je snadná údržba, jsou odolné proti nečistotám. Praktické stylové ubrusy z naší nabídky jsou ideální jak na každodenní užití, tak i na slavnostní chvíle a okamžiky.

Ubrus LUCIA bílá 140×180 cm Mybesthome

Ubrus LUCIA bílá 140x180 cm Mybesthome

Do obchodu

Kvalitní ubrus je stylovým a estetickým doplňkem každého stolu. Ubrusy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů od bavlny až po polyester. Jsou nabízeny v moderních designech v oblíbených barvách v různých rozměrech. Ubrusy jsou příjemné na dotek, mají povrchovou úpravu, jejich předností je snadná údržba, jsou odolné proti nečistotám. Praktické stylové ubrusy z naší nabídky jsou ideální jak na každodenní užití, tak i na slavnostní chvíle a okamžiky.

Žakárový ubrus – běhoun ZITA různé rozměry bílá MyBestHome Rozměr: 60×120 cm

Žakárový ubrus - běhoun ZITA různé rozměry bílá MyBestHome Rozměr: 60x120 cm

Do obchodu

Kvalitní ubrus – běhoun je stylovým a estetickým doplňkem každého stolu. Běhouny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů od bavlny až po polyester. Ubrusy jsou příjemné na dotek, mají povrchovou úpravu, jejich předností je snadná údržba, jsou odolné proti nečistotám. Praktické stylové běhouny z naší nabídky jsou ideální jak na každodenní užití, tak i na slavnostní chvíle a okamžiky.