Nezařazené

Zahradní párty osvětlení – venkovní, 50 LED, teple bílá

Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá

Do obchodu

Osvětlení stanu pro party a pivo, teplé bílé vířivé světlo s LED plastovými kuličkami pro vaši slavnostní příležitost, ať už v zimě nebo v letní sezóně. Dát celý rok o své vlastní bodové osvětlení a vyzdobit váš dům nebo balkón, zahrada, terasa, pavilon, party stanu nebo v místnosti stranou. Vaše možnosti návrhu nejsou žádné omezení.
Party vybavení pro narozeniny, zahradní párty, výročí, svatby, pivní zahrádka, grilování nebo fotbalový večer nebo dokonce i na Vánoce. Osvětlení pro party je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Můžete jej také použít k vytvoření slavnostní nálady venku venku.
Tento atmosférické osvětlení se skládá z 50 teplých bílých žhavých koulí / žárovek s LED diodami. Dekorativní slavnostní osvětlení vytváří jedinečnou atmosféru.
Podrobnosti o osvětlení: 50 teplé bílé světlo s LED koule, Ø 5 cm – 50 cm vzdálenost světla – dodávky asi 10 metrů – celková délka 35 m – černý kabel vč transformátor – Stupeň krytí IP 44 (pro. venkovní prostor) – Bezpečnost testovaná GS – 7,0 V DC, max. 2,0 wat